Mbi 50 vite diferencë, Berluscon në lidhje me deputeten e Forza Italia

Berlusconi është shfaqur dorë për dore me deputeten e re të Forza Italia, Marta Fascina në kopshtin e vilës në Arcore, trksa duan të tregojnë se lidhja e tyre po merr karakter akoma dhe më serioz. 85 vjeçari, i cili ka bërë disa ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë është tashmë në një histori dashurie me deputeten …

Horoskopi për nesër, e diel 18 prill 2021

DASHI Të paktën përpiquni të shmangni ndërlikimet në jetën tuaj… Këto janë të vlefshme si për sferën sentimentale ashtu edhe për punën. Relaksohuni. DEMI Sipas horoskopit të Paolo Fox, keni frikë të pendoheni për dikë, por e dini që nuk do të jetë kështu. Emocionet tuaja nuk gënjejnë kurrë. Sa për punën, një lajm i …

Një prind kinez punësoi lojtarët më të mirë të videolojrave, arsyeja do t’ju habisë

Një burrë kinez i shqetësuar për varësinë e lojrave të djalit të tij të papunë punësoi lojtarë të videolojrave në internet për të ‘vrarë’ të birin e tij. Burri, i quajtur Z. Feng, fajëson djalin e tij 23-vjeçar për lojëra me role online për papunësinë e tij dhe gjeti një mënyrë radikale për ta larguar …

Horoskopi ditor për nesër, e enjte 24 shtator 2020

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e lodhshme sa i takon dashurisë. Mundohuni që të mos flisni dhe tensionoheni. Në punë do të ketë nervozizëm dhe tensione. Do e keni të vështirë të sqaroheni dhe të gjeni një marrëveshje. Demi Nëse ka probleme të pazgjidhura në dashuri, ka ardhur koha që të sqaroheni. Sa …