iPhone 12: Here’s everything we know

Apple has big plans for 2020, including the rollout of 5G-enabled headsets and the alleged launch of four new devices to the iPhone 12 series. Let’s Go Digital confirmed that the Apple would be releasing four devices this year, as opposes to previous years when an iPhone series consisted of only three devices. (updated 28 […]

Horoskopi ditor , e diel 26 korrik 2020

Dashi Dita do të nisë me nervozizëm dhe tension. Dikush mund t’iu humbë toruan si dhe mund të merrni një ultimatum. Në punë, mundohuni që të jeni të përqendruar. Demi Dashurinë e keni fare pranë, ku mund të ketë shkëndija të reja ose një rikthim pasioni. Mendoni pozitivisht dhe mos u dorëzoni. Do të keni […]

Qepët e kuqe: Të pazëvendësueshme për trajtimin e kësaj sëmundje

Qepët e kuqe përmbajnë shumë vitamine dhe minerale, përfshirë kalciumin, magnezin, kaliumin, vitaminat C,K etj. Ato e mbajnë trupin të shëndetshëm dhe ndihmojnë në parandalimin e shumë sëmundjeve. Qepët e kuqe janë shumë të shëndetshme kur gatuhen, mirëpo më të shëndetshme janë pa i gatuar. Në rast se keni probleme me tiroidet në qafë, qepët […]